Sposób rezerwacji

Wypożyczalni samochodów  
Hertz Budget Europcar Avis Alamo National Sixt Thriffty Dollar
Najlepsze Ceny Wynajem Samochodów
Wynajem samochodów w liczbach
w 160
krajach
53000 lokalizacji

8.1 M milionów klientów
100% Gwarancja ceny
Co zazwyczaj zawiera opłata za wynajem samochodu
  • Bezpłatne anulowanie i zmiana rezerwacji
  • Ubezpieczenie na przypadek kolizji
  • Ubezpieczenie od kradzieży
  • Ubezpieczenie OC
  • Bez limitu kilometrów, podatki lokalne
  • Dodatkowa opłata lotniskowa
  • Pomoc techniczna dostępna 24 godzin
Sposób rezerwacji
1. Krok: Wyszukiwarka, zapytanie ofertowe
Wybierz miejsce odebrania samochodu na wynajem (kraj, miasto, lokalizację np.: lotnisko) oraz w przypadku, jeżeli zwrot następuje w innym miejscu, niż odbiór – ustal również tą lokalizację. Następnie podaj dzień i dokładną godzinę odbioru i zwrotu. Pod koniec wprowadź wiek kierowcy i naciśnij Szukaj.
2. Krok: Wybór, Rezerwacja
W drugim kroku system przeprowadza wyszukiwanie spośród ofert wypożyczalni samochodów na podstawie podanych przez Ciebie kryteriów wyszukiwania, w celu znalezienia dla Ciebie idealnego samochodu. Na liście wyników samochody na wynajem zostają wyświetlone według ceny, najtańsza oferta znajduje się na górze. Obok każdego samochodu znajduje się krótki opis samochodu, kwota opłaty za wynajem, kilka ważnych informacji oraz warunki i zastrzeżenia dotyczące wynajęcia. Opcja „Zachowaj ofertę”, znajdująca się pod przyciskiem Zarezerwuj umożliwia zachowanie oferty na później w formacie wiadomości e-mail. Jeżeli wybrałeś samochód, kliknij na przycisk Zarezerwuj.
3. Krok: Rezerwacja - "Opcje dodatkowe"
W tym punkcie znajdziesz bardziej szczegółowy opis dotyczący wynajmu wybranego samochodu, oraz masz możliwość wyboru dodatkowych opcji na okres najmu. W tym miejscu możesz zaznaczyć potrzebne opcje dodatkowe, a opłaty za nie możesz uregulować przy odbiorze samochodu na miejscu w biurze wypożyczalni. Takie dodatkowe opcje to na przykład GPS, fotelik dla dziecka, łańcuch śniegowy, bagażnik na narty. Po dokonaniu ustawień, naciśnij przycisk Dalej.
4. Krok: Rezerwacja - "Wprowadzenie danych"
W tym kroku należy podać dane kierowcy. Sprawdź poprawność danych, a następnie kliknij na przycisk Zarezerwuj. Po tym, zgodnie z pojawiającym się oknem – w przypadku odbioru na lotnisku – podaj również numer lotu.
5. Krok: Bezpieczna płatność - Potwierdzenie
Wybierz odpowiednią formę płatności, a następnie na podstawie danych karty płatniczej wypełnij formularz płatności. Po naciśnięciu przycisku Zarezerwuj pojawi się okno z potwierdzeniem i numerem referencyjnym Twojej rezerwacji. Następnie otrzymasz e-mail, zawierający szczegóły rezerwacji i ważne informacje dotyczące wystawionych dokumentów. Dokumenty te w formie drukowanej będą potrzebne przy odbiorze samochodu.